Kadra

 

Rada pedagogiczna w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach

Krasoń Arkadiusz Dyrektor Szkoły – informatyka, technika , wychowanie fizyczne
Kowalska Katarzyna Wicedyrektor Szkoły – matematyka, informatyka

Barańska Lucyna – język angielski
Bąbel Grzegorz – religia
Bocheńska Nina – wychowanie fizyczne
Chruścik Marlena – świetlica szkolna
Chycka Agnieszka – pedagog szkolny
Cukiernik Dorota – logopeda
Cywińska Martyna – nauczyciel wspomagający
Czabańska Maria – język angielski
Fiktus Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
Fila Magdalena – świetlica szkolna
Filipczak Tomasz – biblioteka szkolna
Gorzędowska Marzena – edukacja wczesnoszkolna
Grabowska Anna – edukacja wczesnoszkolna
Jabłecka Jolanta – matematyka
Jachimczak Izabela – język angielski
Jankowska Beata – informatyka, technika
Jureńczyk Kamila – historia
Kaniowska Małgorzata – zajęcia rewalidacyjne
Kiełbik Jarosław – religia
Klekowska Żaneta – świetlica szkolna
Kluczyńska – Musiał Renata – język polski
Kobylnik Piotr – świetlica szkolna , informatyka
Kołtunik Marta – historia
Kozłowska Barbara – plastyka, wdż,
Kubiak Agnieszka – świetlica szkolna
Kubik Anna – świetlica szkolna
Krawczyk Aneta – świetlica szkolna
Kukulska Agata – wychowanie fizyczne, chemia
Librowska Anna – edukacja wczesnoszkolna
Librowska Ewa – świetlica szkolna
Magiera – Janczura Aleksandra – logopeda
Maniecka Anna – język polski
Marusińska Liliana – świetlica szkolna
Marusiński Piotr – gimnastyka korekcyjna
Marczak Marzena – edukacja wczesnoszkolna
Misztald Romualda – zajęcia rewalidacyjne
Misztela Agnieszka – biologia
Motyka Katarzyna – świetlica szkolna, język angielski
Nowicka Dorota – matematyka
Ościk Magdalena – kierownik świetlicy i stołówki szkolnej, język niemiecki
Patek Grzegorz – religia
Pawelec Aleksandra – fizyka
Pielużek Mariola – świetlica szkolna
Pregiel Anna – język angielski
Radojewska–Pechta Marlena – edukacja wczesnoszkolna
Rakowska – Kister Ewa – język polski
Rawicka Dorota – matematyka , przyroda
Rawicka Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
Rzepecki Mirosław – gimnastyka korekcyjna, wychowanie fizyczne
Salwa Anna – edukacja wczesnoszkolna
Sawicka Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
Siewierska Anna – wychowanie fizyczne
Siewierski Marek – wychowanie fizyczne
Słodkowicz Lidia – język polski
Stanios Lidia – edukacja wczesnoszkolna
Stankiewicz Anna – edukacja wczesnoszkolna
Szelka Małgorzata – przyroda, biologia
Szydziak Anna – edukacja wczesnoszkolna
Święcicka Justyna – biblioteka szkolna
Turkowska Ewa – język niemiecki
Turniak Renata – gimnastyka korekcyjna
Urbanik Bożena – matematyka
Wawrzyńczak Halina – przyroda , wdż, geografia
Woźniakiewicz Alicja – język angielski
Zawada Aneta – edukacja komputerowa, informatyka
Ziemba Agnieszka – chemia
Ziemba Renata – plastyka, muzyka
Zyzik Agnieszka – świetlica szkolna
Żak Beata – pedagog szkolny