Rok Szkolny 2018/2019

W dniach od 3 – 12 czerwca 2019 r. Samorząd Uczniowski SP im. H. Sienkiewicza w Gorzkowicach wraz z p. Marleną Radojewską-Pechta zachęcali uczniów do włączenia się w akcję charytatywną. Akcja miała na celu zbiórkę artykułów kosmetycznych dla podopiecznych Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim ul. Wysoka 24/26.

W trakcie akcji udało nam się pozyskać wiele środków użytku codziennego: środków czystości, artykułów higienicznych, kosmetycznych- przede wszystkim produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

14 czerwca 2019r.opiekunka Samorządu Uczniowskiego i koordynatorka akcji osobiście przekazała zebrane dary na ręce Dyrektora Domu Dziecka Pani Zofii Kuchty. Wizyta w Domu Dziecka i czas spędzonyz małymi podopiecznymi był czasem refleksji i zastanowienia się nad własnym życiem, nad tym co posiadamy, a nie zawsze doceniamy. Wyjazd przysporzył wiele refleksji, ale przede wszystkim dodał energii i chęci do niesienia pomocy innym.

Za przyniesione artykuły w imieniu dzieci z Domu Dziecka serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że kolejne akcje charytatywne będą również  wspierane przez uczniów i rodziców naszej szkoły.       

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM ZA WSPARCIE.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i Waszej hojności

na pewno jakieś dziecięce buzie się ucieszą.

         

Opiekun SU- Marlena Radojewska- Pechta