Rok Szkolny 2018/2019

27.05 2019r w Szkole Podstawowej w Gorzkowicach odbył się finał międzyszkolnego konkursu wiedzy pod tytułem: „Gmina Gorzkowice – poznajmy się bliżej”, w którym wzięli udział uczniowie klas 7 i 8 z SP Gorzkowice, SP Krzemieniewice i SP Gościnna wyłonieni w etapie eliminacyjnym.

Najlepsza dziewiątka musiała wykazać się wiedzą z zakresu organizacji i funkcjonowania samorządu terytorialnego, kompetencji organów samorządowych oraz ogólnych informacji na temat Gminy Gorzkowice. Test składał się z 12 pytań, z którymi najlepiej poradzili sobie Ania Dąbrowska z SP w Gorzkowicach, Patrycja Krupa z SP w Gościnnej i Andżelika Zawisza z SP w Krzemieniewicach.

Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Świstak - nauczyciel SP w  Krzemieniewicach, Magdalena Cimcioch - nauczyciel SP w Gorzkowicach i Dorota Jackowska- nauczyciel SP w Gościnnej pogratulowała wszystkim ogromnej wiedzy i przekazała finalistom zaproszenie od Pana Wójta Alojzego Włodarczyka, do Urzędu Gminy, gdzie w najbliższy piątek odbędzie się wręczenie nagród.