Rok Szkolny 2018/2019

 5 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Gorzkowicach został zorganizowany apel dwóch grup wiekowych kl. I – III oraz kl. IV – VIII w związku z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu 2019 pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu. Działajmy razem”.

Uczniowie kl. I – III obejrzeli przedstawienie o zagrożeniach internetowych przygotowane przez uczniów kl. 2a ze szkolnego koła Caritas oraz koła wokalnego, natomiast uczniowie klas IV – VIII przedstawienie o bezpieczeństwie w internecie przygotowane przez uczniów kl. 5d z koła teatralnego oraz koła wokalnego.

 

Najważniejsze informacje na temat zagrożeń, które mogą być następstwem niewłaściwego korzystania z urządzeń elektronicznych i internetu przekazał pan aspirant sztabowy Krzysztof Kaczmarek z Komisariatu Policji w Gorzkowicach. Przeprowadził również pogadankę na temat przestrzegania bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych: na stoku, na lodowisku, na drodze, w domu.

Na koniec pan Dyrektor Arkadiusz Krasoń wręczył dyplomy za konkursy oraz podziękował wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do zorganizowania Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.