Rok Szkolny 2018/2019

,,Babciu, Dziadku kochamy Was’’- pod takim hasłem w dniu 25 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza                        w Gorzkowicach odbyła się uroczystość , którą uczniowie z klasy 1a i 1b dedykowali swoim Babciom  i Dziadkom. Na spotkaniu obecni byli również goście - Sekretarz Gminy Gorzkowice Pani Iwona Kadir oraz Dyrektor Administracji Placówek Oświatowych                           w Gorzkowicach Pani Zdzisława Szulc.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość              i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowali swoich najbliższych ręcznie przygotowanymi kalendarzami na 2019 rok.

Dyrektor szkoły p. Arkadiusz Krasoń podziękował małym artystom za fantastyczny występ oraz złożył Seniorom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców i miłą rozmową. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Uroczystość przygotowała p. Aneta Krawczyk i p. Marzena Gorzędowska.