Aktualności

Informujemy, że z dniem 7 września 2020r. ruszyła rekrutacja uzupełniająca uczniów do udziału w projekcie „Krok dalej – rozwój edukacji cyfrowej w gminie Gorzkowice”

Formularz rekrutacyjny w formie papierowej należy pobrać oraz złożyć w sekretariacie szkoły w terminie do 11 września 2020r.

 

W załączeniu regulamin.

Regulamin projektu dla ucznia

Plakat

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach w dniu 1 września 2020 odbędzie się o godzinie 9 00 w następującym porządku :

  1. Klasy pierwsze spotkanie z wychowawcami klas oraz dyrekcją szkoły w Sali gimnastycznej wejście bezpośrednio na salę od boiska sportowego „ORLIK”
  2. Klasy czwarte spotkanie z wychowawcami klas oraz dyrekcją szkoły w stołówce szkolnej wejście przez łącznik z halą sportową od ulicy Kościelnej
  3. Klasy szóste i siódme spotkanie z wychowawcami klas oraz dyrekcją szkoły w hali sportowej wejście od strony parkingu za halą .
  4. Pozostali uczniowie spotkania w salach przypisanych do klas w ubiegłym roku szkolnym z wychowawcą klasy .

W związku z zaleceniami inspekcji sanitarnej i wytycznymi MEN oraz brakiem możliwości zachowania dystansu społecznego miedzy osobami dorosłymi na terenie szkoły, proszę aby rodzice nie wchodzili na teren szkoły i pozostali na zewnątrz budynków, podczas spotkań uczniów z wychowawcami klas .Wyjątkiem w tym dniu tylko pozostają rodzice dzieci klas pierwszych którzy mogą wejść na spotkanie w Sali gimnastycznej ze swoimi dziećmi.

Proszę wszystkich rodziców o zrozumienie trudnej sytuacji i zastosowanie się do powyższej prośby .

Szerszą i pełną informację o pracy szkoły w nowym roku szkolnym zamieszczę Państwu poprzez dziennik elektroniczny .

Dyrektor Szkoły

Arkadiusz Krasoń

 

#Gaszyn Challenge to akcja zainicjowana przez strażaków ochotników z Gaszyna w Łódzkiem, która swoim zasięgiem objęła cały kraj. Zaczęło się od pomocy dla Wojtusia – chłopca chorego na ciężką postać rdzeniowego zaniku mięśni. Teraz, gdy na jego koncie jest już pełna kwota, kolejni uczestnicy wspierają kolejne dzieci.

Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach przyjęła wyzwanie Gaszyn Challenge. Dziękujemy Administracji Placówek Oświatowych w Gorzkowicach, oraz Niepublicznemu Przedszkolu Chatka Puchatka w Gorzkowicach za nominację. Zebrana kwota została wpłacona na konto fundacji Siepomaga.

Do powyższego przedsięwzięcia nominujemy: Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Gorzkowicach.

ZBIÓRKA NA CEL

Terapia nowa w walce z SMA

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge

Zakończenie akcji : 23 Września 2020

Wsparcie dla Maciusia, 2 latka

Pszczyna, śląskie